Farklı Bir Çatı Deneyimi

Teknoloji - “Yeni Nesil Çözümler”

Çatı uzmanlık gerektiren ve bütünsel olarak çözümlenmesi gereken bir yapıdır. Megaron Çatı Teknolojileri ısı ve su yalıtımı için sunduğu bütünsel çözümlerle çatı ile ilgili tüm sorularınıza cevap verir. Megaron Çatı Teknolojileri, ileri teknoloji ve bağlı ekipmanları, renkli ve mükemmel kiremit alternatifleri de dahil olmak üzere, tek merkezden entegre çözümler sunan yeni nesil sistemin adıdır.

Megaron Çatı Teknolojileri, ürün gamı içerisinde bulunan Güneş Panelleri yenilenebilir enerji ile evinizdeki sıcak su ihtiyacınızı karşılamanızı sağlar.

Tam otomatik İsveç ve İtalyan teknolojisi ile kurulan Megaron Üretim Tesisi’nde üretilen Megaron S ve Megaron V kiremitler, çift kat yüzey kaplama teknolojisi, üstün Alman kalitesi ile farklı renk seçenekleri, geniş aksesuar çeşidi ve AB standardında ambalajıyla piyasaya sunuluyor. Megaron Çatı Teknolojileri üstün donanım ve üretim teknolojisi ile farklı renkler ve mükemmel kiremitler sunmaktadır.

Türkiye’nin en yüksek kapasiteli ve en modern kil kiremit üretim tesisi Kılıçoğlu kiremit fabrikasında üretilen kil kiremitler de Megaron Çatı Teknolojisi ürün gamı içerisinde müşterilere sunulmaktadır.

TEKNOLOJİ

Profesyonellik - “Güvenilir ve Entegre Uygulama”

Megaron Çatı Teknolojileri uygulayan özgün ve profesyonel Uzman Bayi ağı, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çatınıza uygun anahtar teslim uygulamalar yapar. 

Megaron Çatı Teknolojileri Kılıçoğlu markasının güvencesi altındadır.

Kil kiremit üretiminde Türkiye’nin lider markası olan Kılıçoğlu, kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin en büyük ve modern üretim tesislerine sahip olmakla kalmamış, şu anda üretimlerini gerçekleştirdiği Eskişehir fabrikasıyla Dünyada da tek çatı altındaki sayılı kiremit üretim kapasitelerinden birine sahip olmuştur.

Kılıçoğlu yeni tesisi Megaron ile birlikte toplam 8 milyon m2 kiremit üretim kapasitesine ulaşmıştır. Kil kiremit üretiminde Türkiye’nin lider markası olan Kılıçoğlu, yeni fabrika yatırımı sayesinde, ürün yelpazesi ve çeşitliliği arttırmıştır.

PROFESYONELLİK

Çeşitlilik - “Seçme Özgürlüğü”

Megaron Çatı Teknolojileri çatıda alternatif renk ve kaplama malzemesi sunar, Megaron S ve Megaron V kiremitler renk alternatifleriyle çatınıza renkli görünüm sağlarken, çatısında doğallık isteyenlere de farklı alternatifler sunar. Siz de istediğiniz model ve renkte kiremidi evinize ve zevkinize en uygun şekilde seçebilirsiniz.

Megaron çatı teknolojileri ürün gamında evinizin estetiğini tamamlayan kiremitler yanında çatınızın rengi ile uyumlu sistem çözümleri sunulmaktadır.

Isı ve su yalıtımı için sunulan alternatif çözümler, alternatif çatı pencereleri ve alternatif güneş paneli sistemleri ile evinize ve zevkinize en uygun çözümü bulabilirsiniz.

Megaron Çatı Teknolojileri sayesinde, kendi enerjinizi üretmeniz ve binanızın ısı ihtiyacındaki azalma kaçınılmaz olur.

ÇEŞİTLİLİK

Müşteri Odaklılık - “Aynı Çatı Altında”

Müşteri odaklı yakşamı ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutmayı hedef olarak belirlemiş olan Kılıçoğlu çatı teknolojileri markası Megaron ile farklı bir çatı deneyimini müşterilerine sunmaktadır.

Megaron Çatı Teknolojileri Uzman Bayi showroomları müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve seçenekleri seçebilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Megaron Çatı Teknolojileri uzman bayi tarafından uygulanmış çatılar, Kılıçoğlu güvencesindedir. Uzman bayi tarafından yapılmış olan çatıların uygulaması 5 yıl garantilidir. Uygulama tamamlandıktan sonra garanti belgeniz size gönderilmektedir.

Megaron Çatı Teknolojileri Uzman Bayisi çatınız için finansal çözümler sunar. Peşin fiyatına, 6 ay vade %0 faiz ve 12 ay vade %0,59 faiz oranına sahip seçenekleriyle ödeme planınızı rahatlatabilir, çatınızda kaliteli ve uzun ömürlü bir çözüme sahip olabilirsiniz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK
Kılıçoğlu Kiremit