Kalite Politikası

Odağımız Sürekli Müşteri Memnuniyeti

Kılıçoğlu üretimi ileri teknoloji ve know how kullanımı ile sürekli kendini aşarken, almış olduğu kalite belgeleriyle de Kılıçoğlu kalitesi Türkiye'de ve birçok ülkede tescillenmiştir. Standart kalite değerlerinin her zaman çok üstünde ürün özelliklerini müşterilerine sunmak, Kılıçoğlu'nu 1927 yılından günümüze kiremit konusunda lider marka haline getirmiş ve markası ile aranan tek kiremit olma özelliğine kavuşturmuştur.

Türkiye’nin lider kiremit markası Kılıçoğlu müşteri ihtiyaçlarını karşılamak farklı kiremit çözümleri sunmak için 2014 yılında Megaron kiremit fabrikasını faaliyete geçirmiştir. Megaron Kiremitler Kılıçoğlu’nun deneyim ve uzmanlığıyla sektöre sunulmuştur.

Kılıçoğlu Kil Kiremitler ve Megaron kiremitler üretim süreçlerinde ileri teknoloji kullanılmaktadır. Üretim öncesi ve sonrası kontroller ve testler üretim tesisinde bulunan özel laboratuarlarda titizlikle yapılırken akredite kuruluşlar tarafından da ürün testleri yapılmaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutmayı hedef olarak belirlemiş olan Kılıçoğlu çatı teknolojileri markası Megaron ile farklı bir çatı deneyimini müşterilerine sunmaktadır.

Megaron Çatı Teknolojileri Uzman Bayileri tarafından uygulamalar 5 yıl (Ürün ve uygulama) Kılıçoğlu garantisi altındadır.

5 Yıl Ürün ve Uygulama Garantisi Geleceğin Tüm Hayalleri Bu Çatı Altında Kılıçoğlu Kiremit Megaron Çatı KALİTE İÇİN VAZGEÇİLMEZLERİMİZ

Çatıyı bir sistem olarak çözüyoruz, çağdaş çatı uygulamalarını takip ediyor, ürünlerimiz ve uzman bayi hizmetimizle müşterilerimize farklı bir çatı deneyimi sunuyoruz. Ürünlerimizi ve süreçlerimizi sürekli kontrol altında tutuyor kalite kontrolü üretimin her aşamasında uyguluyoruz. İş güvenliğine önem veriyoruz üretim tesislerimizde ve uzman bayi çatı uygulama hizmetimizde iş güvenliği için her türlü önlemi alıyoruz. Megaron Çatı Teknolojileri ürün gamında bulunan tedarikçilerimizden aldığımız ürün ve hizmetler ile ilgili standartları da kendi kalite politikamıza göre uyguluyor ve denetliyoruz. Müşterilerimize çatı ile ilgili tüm detayları gösteren Uzman Bayi Showroomları oluşturuyoruz. Uzman bayilerimiz tarafından yapılan uygulamalar için müşterilerimizin haklarını gözetecek Müşteri Sözleşmesi yapıyor uygulamalar sonunda müşterilerimize garanti belgesi gönderiyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla müşteri memnuniyetinin ölçülmesi için hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile anketler yapıyoruz. Sonuçları titizlikle değerlendiriyor ve sürekli iyileştirme için çalışıyoruz.

Kılıçoğlu Kiremit