KİREMİT

ÇATIDA YENİ NESİL ÇÖZÜMLER

Çatı bir evin hem koruyucusu hem de görünümünün tamamlayıcısıdır. Uzun yıllar zorlu hava koşullarına karşı sağlam duracak, estetiği bozulmayacak evinizin ömrü kadar güvenle evinizi koruyacak çatınızın için doğru uygulama ve doğru malzemelerle yapılması son derece önemlidir.

Megaron Çatı Teknolojileri’nin sunduğu kiremitler Türkiye’nin en büyük kapasiteye sahip en teknolojik fabrikasında üretilmektedir. Avrupa’nın da sayılı kapasitelerinden ve tesislerinden biri olan kiremit üretim tesisinde tek kampüste yıllık 8 milyon metrekare kiremit üretilmektedir. Fabrika içerisinde bulunan laboratuvarlarda birçok teste tabi tutulan kiremitler her türlü hava koşulana karşı test edilmektedir.

Megaron Çatı Teknolojiler ‘Çatıda seçme özgürlüğü’ sloganıyla çatısında doğallık isteyenlere kil , farklı rustik bir görünüm isteyenlere Anadolu Medeniyetleri Serisi kiremitler, evinin dış cephe rengine uyumlu farklı renkte Megaron S ve Megaron V kiremitleri sunmaktadır. Bunun yanında Megaron Ultra modern mimariye sahip çatılarda farklı tasarımıyla kil kiremidin sağlamlığını bir arada sunmaktadır. Ecotitanium kiremit de havayı temizleme özelliği ile havadaki zararlı azotu, üzerine uygulanan titanyum kaplaması sayesinde temizleyerek yararlı bir gübre olan kalsiyum nitarata çevirmektedir. Ecotitanium aynı zamanda açık renkli yapısıyla küresel ısınma ile de mücadele etmektedir.

Kiremit
Kılıçoğlu Kiremit